Metamorfoza 2020 - Dołącz do programu metamorfozy. Odmień siebie!

Magdalena Cieślak

Dietetyk kliniczny, trener. Zapraszm na konsultacje i treningi online

Kliknij i sprawdź ofertę dla siebie

Szybsza redukcja masy ciała

Przyspieszysz swój metabolizm

Dzięki treningom wysmuklisz sylwetkę

Poczujesz motywację do działania

Przejdź metamorfozę z nami bez wychodzenia z domu!

  • Opracowany przeze mnie 7 dniowy Jadłospis z filmem instruktażowym, w którym dokładnie wyjaśnię Ci, jak jadłospis dostosować do Ciebie i Twoich potrzeb.
  • Dostęp do grupy zamkniętej na Facebook, w której przez 3 miesiące będziesz miał moje bieżące wsparcie oraz wszystkich uczestników. Nikt tak nie motywuje jak silna grupa z opiekunem mająca jeden cel!
  • Raz w tygodniu w godzinach wieczornych, na grupie, będę dostępna dla Ciebie w transmisji na żywo. Będę odpowiadać na Twoje pytania i zmotywuje Cię do działania.
  • Materiały dodatkowe takie jak: treningi, informacje jak ćwiczyć, aby mieć efekty, przepisy, zadania motywacyjne, zasady zdrowego żywienia, informacje jak radzić sobie w kryzysie i wiele innych ciekawostek, które będą przybliżały Cię do sukcesu.
  • Odpowiedzi na pytania dotyczące żywienia w różnych jednostkach chorobowych. Jestem dietetykiem wyspecjalizowanym w chorobach metabolicznych i dietozależnych, więc na co dzień prowadzę osoby z różnymi problemami zdrowotnymi.
  • Informacje jak ćwiczyć, aby mieć efekty. Powiem Ci od czego zacząć i jak układać sobie treningi, aby czerpać z nich radość oraz mieć wymarzone efekty.
  • Rzetelne i praktyczne informacje jak zredukować tkankę tłuszczową, a później utrzymać upragnioną masę ciała. Z doświadczenia wiem, że to najtrudniejszy etap po redukcji masy ciała.

Przyłącz się już teraz!

Pobierz darmowy poradnik

Co zrobić, żeby zacząć swoją metamorfozę?
Kliknij odnośnik poniżej i pobierz całkowicie za darmo plan swojej metamorfozy w 10 krokach.