Metamorfoza 2020 - Dołącz do programu metamorfozy. Odmień siebie!

Dołącz do programu Metamorfoza

Trzymiesięczny udział w grupie motywującej z dietetykiem i trenerem!

Sprawdź szczegóły limitowanej oferty cenowej!

Szybsza redukcja masy ciała

Przyspieszysz swój metabolizm

Dzięki treningom wysmuklisz sylwetkę

Poczujesz motywację do działania

Przejdź metamorfozę z nami!

  • Opracowany przeze mnie 7 dniowy Jadłospis z filmem instruktażowym, w którym dokładnie wyjaśnię Ci, jak jadłospis dostosować do Ciebie i Twoich potrzeb.
  • Dostęp do grupy zamkniętej na Facebook, w której przez 3 miesiące będziesz miał moje bieżące wsparcie oraz wszystkich uczestników. Nikt tak nie motywuje jak silna grupa z opiekunem mająca jeden cel!
  • Raz w tygodniu w każda środę o 21:00, na grupie, będę dostępna dla Ciebie w transmisji na żywo. Będę odpowiadać na Twoje pytania i zmotywuje Cię do działania.
  • Materiały dodatkowe takie jak: treningi, informacje jak ćwiczyć, aby mieć efekty, przepisy, zadania motywacyjne, zasady zdrowego żywienia, informacje jak radzić sobie w kryzysie i wiele innych ciekawostek, które będą przybliżały Cię do sukcesu.
  • Odpowiedzi na pytania dotyczące żywienia w różnych jednostkach chorobowych. Jestem dietetykiem wyspecjalizowanym w chorobach metabolicznych i dietozależnych, więc na co dzień prowadzę osoby z różnymi problemami zdrowotnymi.
  • Informacje jak ćwiczyć, aby mieć efekty. Powiem Ci od czego zacząć i jak układać sobie treningi, aby czerpać z nich radość oraz mieć wymarzone efekty.
  • Rzetelne i praktyczne informacje jak zredukować tkankę tłuszczową, a później utrzymać upragnioną masę ciała. Z doświadczenia wiem, że to najtrudniejszy etap po redukcji masy ciała.

Przyłącz się już teraz!

Pobierz darmowy poradnik

Co zrobić, żeby zacząć swoją metamorfozę?
Kliknij odnośnik poniżej i pobierz całkowicie za darmo plan swojej metamorfozy w 10 krokach.